Sportovní podprsenky

  Sportovní podprsenky

  Sportovní podprsenky pro pohodlí při různých aktivitách. V dnešní době se jedná o velmi oblíbený artikl u aktivních žen, které chtějí maximum pohodlí. Sportovní podprsenky jsou vždy z bezvadných materiálů, které byly vyvinuty, aby splnily Vaše očekávání co se týče kvality poddajnosti a zároveň pevnosti vlákna.

  Výpis produktů: Sportovní podprsenky

  1

  Těhotenská podprsenka bezešvá
  1H0043

  -20%
  299Kč / 0€ - Ušetříte 50,- Kč
  Obrázek není k dispozici
  249,- Kč / 9,- €

  Těhotenská podprsenka bezešvá
  1H0045

  -20%
  299Kč / 11€ - Ušetříte 50,- Kč
  Obrázek není k dispozici
  249,- Kč / 9,- €

  Podprsenka bezešvá
  1K0003

  -20%
  199Kč / 11€ - Ušetříte 33,- Kč
  Obrázek není k dispozici
  166,- Kč / 6,- €

  Podprsenka těhotenská
  1K0006

  -20%
  99Kč / 8€ - Ušetříte 16,- Kč
  Obrázek není k dispozici
  83,- Kč / 3,- €

  Podprsenka těhotenská
  1K0001

  -20%
  199Kč / 4€ - Ušetříte 33,- Kč
  Obrázek není k dispozici
  166,- Kč / 6,- €

  Podprsenka těhotenská
  1K0007

  -20%
  198Kč / 8€ - Ušetříte 33,- Kč
  Obrázek není k dispozici
  165,- Kč / 6,- €

  Podprsenka těhotenská
  1K0008

  -20%
  99Kč / 7€ - Ušetříte 16,- Kč
  Obrázek není k dispozici
  83,- Kč / 3,- €

  Těhotenská podprsenka
  1K0030

  -20%
  299Kč / 4€ - Ušetříte 50,- Kč
  Obrázek není k dispozici
  249,- Kč / 9,- €
  Počet na stranu
  1

  Původně byly sportovní podprsenky určené skutečně jen pro sport.  Pevně semknuly poprsí, takže žena mohla bez problémů běhat například maraton. Ovšem pohodlí sportovní podprsenky a zároveň jejich schopnost zpevňovat poprsí se provalila i mezi nesportovkyně. Sportovní podprsenky se tak stávají pro svou nenáročnost, ale zároveň i pro fitness, velmi žádanými. A hlavní výhoda sportovních podprsenek? Nemají kostice. Stavebním kamenem je pružná guma a elastický materiál s bavlněným základem.


  Pro nošení sportovní podprsenky nemusíte být ve sportu nijak výrazně aktivní. Jde přeci o ten pocit. Podprsenky s kosticemi většinou dobrý pocit nedonášely. Spíše naopak, zařezávaly se, škrábaly a najít takovou, která vám skutečně padne, to byl kolikrát nadlidský výkon. V kombinaci se stahovacím prádlem a zdravým životním stylem se z vás stane neodolatelná kočka.

  Rychlá navigace

  Dámské noční prádlo­

  Úžasné dámské noční prádlo pro ženy. Jestli potřebujete hedvábné, či bavlněné dámské pyžamo, dámskou noční košili, či dámský župan, tak si prohlédněte naši nabídku a určitě Vás nějaký model osloví. Třeba si chcete jen udělat radost, nebo sháníte dárek. Vždy jsme připravení Vám nabídnout luxusní dámské prádlo na spaní, které si jistě získá Vaší přízeň díky fantastické kvalitě a nápaditým originálním designem. Využijte i náš výprodej.

  Dětské oblečení­

  Pro holky i pro kluky si prohlédněte dětská pyžama, dětské župany, dívíčí noční košilky, ale i chlapecká pyžama a župany s různými motivy. Dětské oblečení na spaní máme ve všech velikostech a vše v nejvyšší kvalitě. Prohlédněte si pestrou nabídku dětského nočního prádla a vyberte svým dětem pyžamko, nebo košilku v níchž se budou sami cítit skvěle, což může pomoci k příjemnému spánku a možná i k hezkým snům.

  Pánské oblečení­

  Pánské oblečení na spaní pro muže, které si získá Vaší přízeň díky exkluzivním a originálním modelům. Pánské pyžamo, nebo pánský župan vždy může nabídnout příjemné pohodlí a překvapivý komfort při nošení. Prohlédněte si naší pestrou nabídku pánského oblečení na spaní a v klidu si vyberte právě ten model, který Vás osloví nejvíc. Pyžama i župany jsou vždy vyrobené z kvalitních materiálů.

  Kojenecké oblečení­

  Nádherné kojenecké oblečení  z výhradně atestovaných materiálů. Oblečení pro miminka je barevně laděné pro holky, kluky a v neutrálních barvičkách. Kojenecké soupravičky, body, polodupačky, šatičky, komplety a mnoho dalšího najdete v kategoriích vždy v pestré aktuální nabídce. V kategorii Kojenecké zboží pak najdete zavinovačky, spací pytle, látkové pleny, deky a mnoho dalších věcí.

  Spodní prádlo­

  Pro ženy i muže moderní a funkční spodní prádlo, které splňuje veškerý komfort při nošení díky kvalitnímu materiálu. Spodní prádlo v decentním  i crazy stylu jako třeba dámské kalhotky, sportovní podprsenky, stahovací prádlo, nebo pánské boxerky jsou v pravidelně aktualizovaných kolekcích. Hned několik různých střihů, rozmanité vzory, Vysoká kvalita za skvělé ceny. To vše jen a jen pro Vás.