Silonky

  Silonky pro těhotné

  Speciální dámské silonky pro těhotné ženy. Velmi důmyslně řešené dámské silonky, které myslí hlavně na partie v oblasti bříška.

  Výpis produktů: Silonky pro těhotné

  1

  Silonky pro těhotné - 20den-lux
  1Q0002

  -20%
  169Kč / 0€ - Ušetříte 28,- Kč
  Obrázek není k dispozici
  141,- Kč / 5,- €

  Silonky pro těhotné - 50 den-lux
  1Q0001

  -20%
  198Kč / 6€ - Ušetříte 33,- Kč
  Obrázek není k dispozici
  165,- Kč / 6,- €
  Počet na stranu
  1

  Těhotná žena to má těžké. Její těžce pěstovaná a udržovaná postava bere pomalu za své. Tělo se rozšiřuje, nabývá, roste přímo před očima. A žádná z těhotných žen si není s to připustit, přiznat si, že po porodu zase shodí. Ale většinou se to, i bez výrazné práce, povede. Abyste při těhotenství ochránily svou pokožku, je dobré pořídit si silonky pro těhotné, které pomáhají rostoucímu břichu a pokožce na něm udržet svou celistvost. Při těhotenství totiž často vznikají strie, které po porodu nezmizí, ale zůstanou. Čemuž silonky pro těhotné ženy dokážou předejít. Ne vždy, ale zpravidla ano.

  A po porodu, až bude dítě na světě a život se začne točit kolem něho, si začněte oblékat stahovací prádlo, které vaší postavě vrátí její dřívější štíhlost, pružnost a krásu. A nebojte se, všechno bude skutečně lepší. Vždyť těhotenství je zázrak. Zázrak zrození. A vy jste jeho součástí.

  Rychlá navigace

  Dámské noční prádlo­

  Úžasné dámské noční prádlo pro ženy. Jestli potřebujete hedvábné, či bavlněné dámské pyžamo, dámskou noční košili, či dámský župan, tak si prohlédněte naši nabídku a určitě Vás nějaký model osloví. Třeba si chcete jen udělat radost, nebo sháníte dárek. Vždy jsme připravení Vám nabídnout luxusní dámské prádlo na spaní, které si jistě získá Vaší přízeň díky fantastické kvalitě a nápaditým originálním designem. Využijte i náš výprodej.

  Dětské oblečení­

  Pro holky i pro kluky si prohlédněte dětská pyžama, dětské župany, dívíčí noční košilky, ale i chlapecká pyžama a župany s různými motivy. Dětské oblečení na spaní máme ve všech velikostech a vše v nejvyšší kvalitě. Prohlédněte si pestrou nabídku dětského nočního prádla a vyberte svým dětem pyžamko, nebo košilku v níchž se budou sami cítit skvěle, což může pomoci k příjemnému spánku a možná i k hezkým snům.

  Pánské oblečení­

  Pánské oblečení na spaní pro muže, které si získá Vaší přízeň díky exkluzivním a originálním modelům. Pánské pyžamo, nebo pánský župan vždy může nabídnout příjemné pohodlí a překvapivý komfort při nošení. Prohlédněte si naší pestrou nabídku pánského oblečení na spaní a v klidu si vyberte právě ten model, který Vás osloví nejvíc. Pyžama i župany jsou vždy vyrobené z kvalitních materiálů.

  Kojenecké oblečení­

  Nádherné kojenecké oblečení  z výhradně atestovaných materiálů. Oblečení pro miminka je barevně laděné pro holky, kluky a v neutrálních barvičkách. Kojenecké soupravičky, body, polodupačky, šatičky, komplety a mnoho dalšího najdete v kategoriích vždy v pestré aktuální nabídce. V kategorii Kojenecké zboží pak najdete zavinovačky, spací pytle, látkové pleny, deky a mnoho dalších věcí.

  Spodní prádlo­

  Pro ženy i muže moderní a funkční spodní prádlo, které splňuje veškerý komfort při nošení díky kvalitnímu materiálu. Spodní prádlo v decentním  i crazy stylu jako třeba dámské kalhotky, sportovní podprsenky, stahovací prádlo, nebo pánské boxerky jsou v pravidelně aktualizovaných kolekcích. Hned několik různých střihů, rozmanité vzory, Vysoká kvalita za skvělé ceny. To vše jen a jen pro Vás.